Tide News (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Date
ar: التاريخ

en: Links
ar: روابط

en: Link
ar: رابط

en: Summary
ar: الملخص

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Topic
ar: المناقشة
