Tide News (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Location
bn: অবস্থান
