Tide News (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Location
gu: સ્થાન
