Tide News (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Date
hi: तारीख

en: Links
hi: लिंक

en: Link
hi: कड़ी

en: Summary
hi: सारांश

en: Off
hi: बंद

en: Location
hi: स्थान

en: Topic
hi: विषय
