Tide News (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Date
is: Dagsetning

en: Links
is: Hlekkir

en: Link
is: Hlekkur

en: Summary
is: Samantekt

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Department
is: Deild

en: Topic
is: Umræðuefni

en: News
is: Fréttir
