Tide News (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Date
ja: 日付

en: Links
ja: リンク

en: Link
ja: リンク

en: Summary
ja: 概要

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Topic
ja: トピック

en: Metatags
ja: メタタグ
