Tide News (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Link
mn: Холбоос

en: Location
mn: Байрлал
