Tide News (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: Summary
nn: Samandrag

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Topic
nn: Emne
