Tide News (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Summary
sl: Povzetek

en: Location
sl: Mesto

en: Topic
sl: Tematika

en: News
sl: Novice
