Tide Page (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Links
vi: Các liên kết

en: Link
vi: Liên kết

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Topic
vi: Chủ đề
