Tide Page (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Links
is: Hlekkir

en: Link
is: Hlekkur

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Topic
is: Umræðuefni
