Tide Page (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Links
oc: Ligams

en: Link
oc: Ligam

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Topic
oc: Subjècte

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)
