Tide Site (2.0.5) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Moderated content
be: праверанае (адмадэраванае) змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: On
be: На

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Reset
be: Скінуць

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Site
be: Сайт

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Slogan
be: Слёган

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
