Tide Site (2.0.5) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: On
bg: Включи

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Slogan
bg: Мото

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Main menu
bg: Основно меню
