Tide Site (2.0.5) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: On
cy: Ymlaen

en: Homepage
cy: Hafan

en: Reset
cy: Ailosod

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Slogan
cy: Arwyddair

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
