Tide Site (2.0.5) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Moderated content
hr: Moderirani sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: On
hr: Uključi

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
