Tide Site (2.0.5) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: On
ht: Ouvè

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont
