Tide Site (2.0.5) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
