Tide Site (2.0.5) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Reset
jv: Baléknā

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Asc
jv: Urut Maju
