Tide Site (2.0.5) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Moderated content
kn: ಸೌಮ್ಯಗೊಳಿಸಿದ ವಿಷಯ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
