Tide Site (2.0.5) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Moderated content
mg: Lahatsoratra voamarina

en: Author
mg: Mpamorona

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
