Tide Site (2.0.5) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Moderated content
mr: नियंत्रित मजकूर

en: Author
mr: लेखक

en: On
mr: वर

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: - Any -
mr: - काहीही -

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
