Tide Site (2.0.5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Reset
os: Раздæрау
