Tide Site (2.0.5) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Moderated content
pl: Treść moderowana

en: Author
pl: Autor

en: On
pl: Włączony

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Reset
pl: Resetuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Page
pl: Strona

en: Site
pl: Witryna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Domains
pl: Domeny

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Main menu
pl: Menu główne

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pl: Pozostało znaków: <strong>@remaining</strong>/@limit.

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Find and moderate content.
pl: Znajdź i moderuj zawartość.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
pl: Brak moderowanej zawartości. Wymieniono tutaj oczekujące wersje zawartości, takie jak szkice.
