Tide Site (2.0.5) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Moderated content
ro: Conținut moderat

en: Author
ro: Autor

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Logo
ro: Siglă

en: Site
ro: Sit

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: author
ro: autor

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Offset
ro: Decalaj

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Find and manage content.
ro: Găsire și administrare conținut

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Get the actual content from a content revision.
ro: Obțineți conținutul actual dintr-o revizie a conținutului.

en: Find and manage content
ro: Găsire și administrare conținut
