Tide Site (2.0.5) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: User
sr: Корисник

en: Logo
sr: Лого

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main menu
sr: Главни мени

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
