Tide Site (2.0.5) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Slogan
te: నినాదం

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
