Tide Site (2.0.5) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Author
af: Outeur

en: On
af: Op

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
