Tide Site (2.0.5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Logo
am: አርማ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Slogan
am: መፈክር
