Tide Site (2.0.5) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Moderated content
ar: محتوى خاضع للإشراف

en: Author
ar: المؤلف

en: On
ar: في

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Site
ar: موقع

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Slogan
ar: الشعار

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: - Any -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Find and manage content.
ar: إيجاد وإدارة المحتوى

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
