Tide Site (2.0.5) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Moderated content
az: Moderasiya edilmiş məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: On
az: Aktiv

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Site
az: Sayt

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Published status
az: Dərc statusu
