Tide Site (2.0.5) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Homepage
bn: নীড়পাতা

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Logo
bn: লোগো

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
