Tide Site (2.0.5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: Footer menu
bs: Footer meni
