Tide Site (2.0.5) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Moderated content
ca: Contingut moderat

en: Author
ca: Autor

en: On
ca: Actiu

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Site
ca: Lloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Offset
ca: Desplaçament

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Main menu
ca: Menú principal

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Find and moderate content.
ca: Cerca i modera contingut.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ca: No hi ha disponible contingut moderat. Només es llisten aquí les versions pendents de continguts, com poden ser els esborranys.
