Tide Site (2.0.5) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Moderated content
da: Modereret indhold

en: Author
da: Forfatter

en: On
da: Tilsluttet

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: author
da: forfatter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Offset
da: Forskydning

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Domains
da: Domæner

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Find and manage content.
da: Find og håndtér indhold.

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Asc
da: Stigende

en: Get the actual content from a content revision.
da: Hent indholdet fra en indholdsversion.

en: Find and manage content
da: Find og håndtér indhold

en: Find and moderate content.
da: Find og moderér indhold.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
da: Der er ikke noget modereret indhold tilgængeligt. Her vises kun ikke-udgivet indhold som f.eks. kladder.
