Tide Site (2.0.5) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: On
el: Ανοικτό

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
