Tide Site (2.0.5) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: On
eo: Ŝaltita

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Reset
eo: Restarigu

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Slogan
eo: Slogano

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
