Tide Site (2.0.5) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Author
et: Autor

en: On
et: Sees

en: Homepage
et: Veebileht

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: Site
et: Sait

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Offset
et: Nihe

en: Domains
et: Domeenid

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Main menu
et: Peamenüü

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.
