Tide Site (2.0.5) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Moderated content
eu: Neurridun edukina

en: Author
eu: Egilea

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Site
eu: Gunea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Desc
eu: Beheraka

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Slogan
eu: Leloa

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
