Tide Site (2.0.5) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Moderated content
fi: Moderoitu sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: On
fi: Käytössä

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Site
fi: Sivusto

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Domains
fi: Domainit

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Find and manage content.
fi: Etsi ja ylläpidä sisältöä.

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Master
fi: Isäntä

en: Get the actual content from a content revision.
fi: Hae sisältö sisältöversiosta.

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>
