Tide Site (2.0.5) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Moderated content
gl: Contido moderado

en: Author
gl: Autor/a

en: On
gl: Activo

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Site
gl: Sitio

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Domains
gl: Dominios

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Main menu
gl: Menú principal

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.
