Tide Site (2.0.5) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: On
gu: ચાલુ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Slogan
gu: સૂત્ર
