Tide Site (2.0.5) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Moderated content
he: תוכן מנוהל

en: Author
he: מחבר/ת

en: On
he: פעיל

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Site
he: אתר

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Slogan
he: סלוגן

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Offset
he: היסט

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.
