Tide Site (2.0.5) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Moderated content
is: Ritstýrt efni

en: Author
is: Höfundur

en: On
is: Virkjað

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Reset
is: Endursetja

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Táknmynd

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Sort by
is: Raða eftir

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Slogan
is: Slagorð

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
