Tide Site (2.0.5) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: On
ka: ჩართვა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site
ka: საიტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: - All -
ka: - ყველა -
