Tide Site (2.0.5) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Author
kk: Автор

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Reset
kk: Ысыру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Slogan
kk: Ұран

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
