Tide Site (2.0.5) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។
