Tide Site (2.0.5) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Moderated content
ku: ناوەڕۆکی چاودێریکراو

en: Author
ku: نووسەر

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Slogan
ku: دروشم

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.
