Tide Site (2.0.5) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Moderated content
lt: Moderuojamas turinys

en: Author
lt: Autorius

en: On
lt: Įjungta

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site
lt: Svetainė

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
