Tide Site (2.0.5) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Author
lv: Autors

en: On
lv: Aktīvs

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page
lv: Lapa

en: Site
lv: Vietne

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Slogan
lv: Devīze

en: Sites
lv: Vietnes

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Offset
lv: Atkāpe

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.
